Klaida
  • Įvyko klaida įkeliant kanalų duomenys

Biocheminės analizės magistrantūros studijos

Studijų programa skirta rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius dirbti analitinį ir vadovaujamą darbą biocheminės analizės srityse.

Kam šios studijos skirtos?

Studijų programa skirta rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius dirbti analitinį ir vadovaujamą darbą biocheminės analizės srityse. 

Ko išmokstama?

Studijų metu mokomasi organizuoti darbą tyrimų laboratorijoje, identifikuoti problemas, atlikti literatūros duomenų analizę, planuoti eksperimentus. Studentai išmoksta paruošti naujus analizės metodus ir juos įteisinti, atlikti gautų analizės duomenų įvertinimą, jų matematinį apdorojimą ir pagal gautus duomenis formuluoti išvadas. Programos absolventai geba objektyviai įvertinti naudojamų analizės metodų galimybes ir jų taikymo ribas, dirbti atsakingai, kruopščiai, greitai ir savarankiškai, planuoti savo veiklą, organizuoti darbą kolektyve, efektyviai bendrauti su kolegomis ir klientais. 

Kokios absolventų karjeros galimybės?

Baigus studijas įgyjamas taikomosios biochemijos magistro kvalifikacinis laipsnis. Absolventai yra pasirengę dirbti ekologinio monitoringo, kokybės kontrolės ir sertifikavimo, teismo ekspertizės, vaistų kontrolės srityse. Taip pat gali sėkmingai darbuotis mokslinio tyrimo bei mokymo institucijose, sveikatos centruose, biochemijos, chemijos, maisto pramonės įmonėse, veterinarijos laboratorijose, cheminės analizės įrangos firmose. 

Kur galima tęsti studijas?

Norinčiųjų gilinti žinias laukia biochemijos ir chemijos krypties doktorantūros studijos.

Additional information