Jaunieji mokslininkai kviečiami į konferenciją „Gyvasis gamtos ženklas“ - VDU Biochemijos ir biotechnologijų katedra

Jaunieji mokslininkai kviečiami į konferenciją „Gyvasis gamtos ženklas“

b_200_150_16777215_00_images_vns.jpgGegužės 15-19 d. VDU Biochemijos ir Biotechnologijų katedra kartu su kitais Gamtos mokslų fakulteto padaliniais ir studentų moksline draugija „Modusas“ kviečia visus besidominančius mokslu dalyvauti jau 7–ojoje tarptautinėje jaunųjų mokslininkų konferencijoje „Gyvasis gamtos ženklas“ (angl. „The Vital Nature Sign“).

Tradicine tapusioje konferencijoje kasmet dalyvauja įvairių Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bei užsienio mokslininkai.

Konferencija skirta bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studentams bei aktyviems jauniems mokslininkams, kurie siekia plėtoti tyrimo rezultatų sklaidą, vystyti mokslines diskusijas biologijos, chemijos, fizikos, aplinkotyros ir kitose kryptyse. Konferencijos metu skaitytų pranešimų tema bus publikuojamas specialus straipsnių rinkinys.

Tai puiki galimybė tiriamuosius darbus atliekantiems studentams pristatyti juos platesnei auditorijai, teigia konferencijos organizatoriai.

Daugiau informacijos rasite konferencijos puslapyje. Iškilus klausimams galite rašyti organizatoriams el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .